Trzy gry Ubisoftu w jednodniowej promocji Countdown 2018

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Microsoft proponuje aż trzy produkcje w kilkugodzinnej ofercie noworocznych przecen. Dziś zaprezentowano tytuły od studia Ubisoft.

Tradycją jest, że Microsoft podczas świąteczno-noworocznej wyprzedaży ma też dla nas jednodniowe „superokazje”. Są to tytuły, których nie znajdziemy na normalnej, opublikowanej już liście i na złapanie okazji mamy jedynie kilka godzin.

W najbliższych godzinach można nabyć taniej gry od Ubisoftu: RISKBATTLESHIP oraz UNO. Nie są to produkcje segmentu AAA, ale może ktoś zainteresuje się klasycznymi tytułami. Promocyjne ceny kształtują się następująco:

RISK 59,99 zł 24,00 zł

BATTLESHIP 64,99 zł 26,00 zł

UNO 42,49 zł 21,25 zł

UNO® BATTLESHIP® RISK

W przypadku karcianej gry UNO, można wcześniej pobrać jej próbną wersję i zapoznać się z popularną zabawą wszech czasów. Battleship to nic innego niż klasyczna gra w statki, gdzie na niewielkiej planszy staramy się zlokalizować i zniszczyć maszyny wroga. Risk to również gra planszowa, znana w Polsce jako Ryzyko, w której naszym celem jest zawładnięcie świata wybranym przez nas państwem.

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: