Premiery gier w przyszłym tygodniu

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Od następnego tygodnia czeka nas pełno ciekawych gier.

  • Final Fantasy XV – premiera 29 listopada

Kolejna odsłona legendarnej serii, która jest jedną z najbardziej wyczekiwanych gier tego roku. FINAL FANTASY XV jest pełna akcji i walki z innowacyjną rozgrywką i  z zachwycającą grafiką. To inspirująca opowieść, która przenosi gracza do bogatego świata fantasy wzorowanego na rzeczywistości.

  • The Crew: Ultimate Edition – premiera 29 listopada

The Crew Ultimate Edition to pełne wydanie rewolucyjnej wyścigowej gry akcji. Zawiera podstawową wersję gry The Crew oraz wszystkie misje i tryby opublikowane od jej premiery, dodatek The Crew Wild Run i materiały z przepustki sezonowej, a także zupełnie nowy dodatek The Crew Calling All Units. To najlepsze wydanie, pozwalające w pełni cieszyć się grą w olbrzymim ociekającym adrenaliną otwartym świecie.

[ad type=”300×250″ align=”aligncenter” src=”” link=””]


[/ad]

  • The Dwarves –  premiera 1 grudnia

The Dwarves to gra role-playing fantasy, zawierająca ciekawą fabułę i taktyczne bitwy w czasie rzeczywistym. Gracz musi odpowiednio korzystać z 15 grywalnych bohaterów, z których każdy dysponuje unikatowymi umiejętnościami. Zmierz się z hordami orków, ogrów, zombich, mrocznych magów i wielu innych wrogów. Spuść im niezły łomot!

  • Steep – premiera 2 grudnia

Przemierzaj ogromny świat Alp, gdzie puch jest zawsze świeży, a emocje nie ustają. Góry czekają na ciebie, więc zakładaj kombinezon i w drogę! Podbij najsłynniejsze góry na nartach dzięki wingsuitowi, snowboardowi oraz paralotni. Ruszaj w pojedynkę lub spotkaj innych graczy, by wspólnie doświadczać wielkich sportowych emocji.

 

[ad type=”300×250″ align=”aligncenter” src=”” link=””]


[/ad]

  • Furi – premiera 2 grudnia

Pojmano cię i trafiasz do niewoli. Wywalcz dla siebie wolność w ultraczułej, dynamicznej, sterowanej dwoma drążkami rozgrywce. Ciąg pojedynków z bossami, z których każdy posiada unikalny styl walki, osobowość i wygląd.

 

Zobacz również: Xbox One w Listopadzie chyba znów zaliczy większą sprzedaż niż PS4

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: