Trzy tytuły w ramach Free Play Days

Podziel się z innymi!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on reddit
Reddit
Share on whatsapp
WhatsApp

Już od teraz do końca weekendu, posiadacze złotego członkostwa lub Game Pass Ultimate, mogą zagrać w trzy gry bez żadnych dodatkowych kosztów. Sprawdzamy, jakie gry czekają!

Zdaje się, że Microsoft zaczął w ostatnim czasie wprowadzać nieco różnorodności, jeżeli chodzi o wachlarz produkcji, które oferowane są w tracie darmowych dni. Na przykład, w zeszłym tygodniu, mogliśmy zagrać za darmo w pełną wersję Tom Clancy’s The Division 2.

Dziś, otrzymujemy jeszcze inne propozycje. Jednak niestety, gdy posiadacie Game Pass w wersji podstawowej lub Ultimate, możecie odrobinę się rozczarować. Bowiem dwie udostępnione gry są już cały czas dostępne w ramach wspomnianych subskrypcji. Będziecie mogli wtedy cieszyć się tak naprawdę tylko jednym dodatkowym tytułem.

Oto gry, które możecie już teraz ogrywać za darmo przez cały weekend:

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć:

Autor wpisu:

Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 4 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.