Trzy części Quake lądują w Xbox Game Pass!

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Cóż za niespodzianka! Trzy odsłony kultowej gry Quake trafiają nie tylko do Microsoft Store, ale i do Xbox Game Pass.

Jeżeli chodzi o serię Quake, to wspominam ją bardzo, bardzo dobrze. To jedna z pierwszych strzelanek, jakie przyszło mi ograć na pececie. Mało tego, nie miało to miejsca u mnie w domu, a w kafejce internetowej, do której udawałem się w młodzieńczym wieku by zaczerpnąć garść uwczesnej technologii. Tam w ogóle miałem szansę w to zagrać i to jeszcze po LANie z innymi graczami (swoją drogą i lanie dostawałem). Niesamowite czasy!

Zobacz także: Efekt Ambilight w każdym telewizorze? Sprawdzamy Govee Immersion Wi-Fi TV Backlights!

Internet, komputer, konsola… dziś na szczęście z reguły takie rzeczy są dla nas oczywistością i mamy je w domu. I dziś także możemy odbyć sentymentalną podróż w czasie, bowiem trzy odsłony Quake zawitały właśnie do Microsoft Store a w dodatku są dostępne dla każdego za darmo w ramach Xbox Game Pass.

Bardzo miła niespodzianka. Gdybyście jednak nie posiadali tego abonamentu wykupionego, pamiętajcie, że możecie zawsze kupić poszczególny tytuł na własność. Ceny są przystępne.

Poniżej znajdziecie szybką listę co i gdzie jest dostępne:

Bawcie się dobrze!

Autor wpisu:

Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 7 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: