Trwają zapisy do Bety Turbo Golf Racing w Insider Hub

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

W centrum Xbox Insider ruszyły zapisy do beta testów nadchodzącej gry Turbo Golf Racing. Zainteresowani?

Turbo Golf Racing to nadchodząca gra od studia Huge Calf Studios. W tej widać mocną inspirację do istniejącego już od lat Rocket League. Inna jest zaś podstawowa dyscyplina sportowa. Bramki zastąpiono dołkami, a murawę na wielkie pole golfowe.

Beta testy to dobra okazja by wypróbować grę jeszcze przed jej wydaniem. Dobrze jednak pamiętać, że ilość miejsc może być ograniczona, a zapisując się warto potem przekazać swoje wrażenia twórcom gry, co pozwoli uczynić ją jak najlepszą. Jak dołączyć?

Turbo Golf Racing Beta

To proste. Wystarczy, że pobierzecie lub odpalicie aplikację Insider Hub (nie musicie nawet być Insiderami!) i w zakładce „Wersje zapoznawcze” odnajdziecie tą z Turbo Golf Racing. Gdy tylko będą wolne miejsca, będziecie mogli swobodnie dołączyć. Pozostaje tylko czekać, aż ruszą testy, póki co trwają jedynie zapisy.

Tytuł w dniu swojej oficjalnej premiery (dokładna data nie jest znana) ma trafić prosto do dołk… biblioteki Game Pass. Dostępna będzie także na konsolach Xbox One, Xbox Series X|S a także na PC.

Autor wpisu:

Picture of Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: