Próbna wersja Prey do pobrania w sklepie Xbox. Cena gry spada -50%

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Dobrą ofertę cenową na tytuł Prey oraz bezpłatny trial znajdziecie w wirtualnym markecie Xbox.

Przedpremierowe demo mogliśmy już ograć pod koniec kwietnia, które oferowało pierwszą godzinę gry. Teraz Bethesda ponownie oddaje w Nasze ręce Prey, aby przekonać graczy do zakupu pełnej wersji. Ta zaś została przeceniona w sklepie Xbox o połowę, a przypomnieć należy, że gra została wydana 5 maja, czyli nie tak dawno. Trzeba się jedynie pośpieszyć, ponieważ oferta jest ważna tylko przez 5 dni.

Tak samo jak poprzednie demo, Prey pozwoli jedynie na pierwszą godzinę rozgrywki. Trial jednocześnie pozwoli na zachowanie Naszych postępów, które przeniesiemy po zakupie pełnej zawartości.

Prey

279,99 zł 140,00 zł

Jeśli jest to Wasz klimat gier, to warto zaopatrzyć się w Prey i skorzystać z dobrej oferty cenowej. Wersja próbna udostępniona została posiadaczom Xbox One, Playstation 4 oraz po raz pierwszy graczom PC.

Nasze wrażenia z demo Prey znajdziecie tutaj, jednak różnica w trialu jest taka, że gra nie posiada tych samych błędów i została usprawniona lub połatana.

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: