Pobierz 10 godzin triala Mass Effect: Andromeda

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Darmowa próbka najnowszej odsłony Mass Effect pojawiła się w sklepie Xbox.

Czwarta część produkcji od BioWare jest z nami od czterech miesięcy na Xbox One, a już doczekała się bezpłatnej edycji Trial, gdzie otrzymamy pełny dostęp do gry. Jedynym ograniczeniem jest czas rozgrywki, który został ustawiony na 10 godzin. To i tak bardzo sporo, aby przetestować tytuł i zastanowić się nad ewentualnym kupieniem pełnej wersji.

Wersja próbna zawiera nieograniczony dostęp do trybu multiplayer, zaś singleplayer daje możliwość rozgrywki na pierwszej planecie Eos. Po ograniu 10 godzin, wszelkie postępy zostaną zapisane, jeśli spodoba Wam się gra na tyle, aby rozszerzyć ją do pełnej wersji. Mass Effect: Andromeda na Xbox One wygodnie pobierzecie poniżej:

»Zobacz również: Abonament EA Access

Uwaga! Czas triala może zostać skrócony, jeśli korzystaliście z wcześniejszego dostępu próbnego przed premierą Mass Effect: Andromeda. Opcja ta była dostępna dla posiadaczy subskrypcji EA Access.

 Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: