Transfer danych między konsolami w tej samej sieci

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Inisderzy w kręgu alpha, posiadający w domu dwie konsole zarejestrowane w programie na tym samym poziomie, mogą już testować transfer danych między konsolami w tej samej sieci.

Jest to najnowsza aktualizacja, która dziś w nocy powinna była wylądować na Waszych konsolach, my już swoja zaktualizowaliśmy. Prócz standardowych poprawek i usprawnień doczekaliśmy się też zupełnie nowej funkcji. Ta idealnie przyda się ona przy listopadowej premierze Xbox One X.

Co więc ona nam to daje? Możliwość przeniesienia zawartości z jednej konsoli na drugą za pomocą naszej sieci domowej. Ucieszy to szczególnie tych z wolniejszym łączem internetowym i bez dysku zewnętrznego pozwalającego na sprawne skopiowanie danych.

Ze „zwykłymi” grami nie powinno być żadnego problemu. NAtomiast w przypadku gier Xbox One X Enhanced wystarczy, że po takim transferze pobierzemy jedynie dodatkową aktualizację, ulepszającą produkcje do 4K. A więc biorąc już pod uwagę rozmiar gier produkowanych na najnowsza konsolę Micosoftu, umożliwi to na znacznie szybsze rozpoczęcie rozgrywki na najnowszej platformie w swoje ulubione produkcje.

Zapowiada się to naprawdę świetnie, są to niesamowicie istotne funkcje, które bez wątpienia przydadzą się i zostaną docenione przez każdego przesiadającego się z zwykłego Xboxa One na nowszą wersję. Krótko mówiąc, jest to bardzo dobry i szalenie potrzebny krok.

Autor wpisu:

Picture of Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: