Tools Up! – Gotowi na remont?

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Zza horyzontu wychodzi nowa gra kooperacyjna, która niebawem trafi na komputery oraz konsole. Poznajcie Tools Up!

Jak tylko zobaczyliśmy zaprezentowany zwiastun, od razu zrozumieliśmy, że jest to pozycja, którą warto sprawdzić. All in! Games i The Knights of Unity przedstawiają swoje najnowsze dzieło. Jeżeli spodobało Wam się Overcooked, to bardzo możliwe, że tak samo będzie w przypadku tej gry. Klimat wydaje się być dosyć zbliżony.

Jednak jest pewna zasadnicza różnica… nie będziemy gotować, a remontować! Naszym zadaniem, oraz naszych znajomych, z którymi będziemy mogli zagrać w lokalnym co-opie, będzie wykonanie prac remontowych według ustalonych planów. Wszelkich prac mamy dokonywać pod nieobecność domowników. Kluczowy więc będzie czas oraz jak najwierniejsze odzwierciedlenie oczekiwań właściciela lokum.

Tools Up!

Zakres wykonywanych czynności ma być całkiem szeroki, począwszy na meblowaniu aż po tapetowanie, wyburzanie ścian, drzwi i nie tylko. Należy więc uwzględnić też odpowiedni podział ról jak i praca w zespole. Lekka oprawa gry i odpowiednio dobrane poziomy, powinny przypaść do gustu zarówno młodym, jak i początkującym graczom. To dobra okazja, na wspólnie spędzony czas. Tak też twierdzi Maciej Jaroszewic, Project Manager w The Knights of Unity, odpowiedzialny za produkcję Tools Up!:

„Pierwszy pomysł na Tools Up! zrodził się w trakcie jednej z naszych imprez integracyjnych. Brakowało nam rozbudowanej gry coopowej dla nawet 4 graczy. Z jednej strony wymagającej, a z drugiej takiej, której próg wejścia jest na tyle niski, że każda osoba, nawet pierwszy raz trzymająca pada w rękach, sobie poradzi.”

Dokładna data premiery nie jest jeszcze znana, ale na pewno będzie to w tym kwartale. Mocno kibicujemy, i życzymy sukcesu na miarę kapitalnego Overcooked. Świetnie będzie podziwiać kolejną udaną grę, pochodzącą z Polski!

Autor wpisu:

Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: