Tony Hawk 1 i 2 wskakuje do Xbox One w jakości 4K

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Sierpień będzie gorący dla fanów Pro Skater. Activision zremasterował pierwsze tytuły Tonego Hawka do jakości Ultra HD.

Aż trudno uwierzyć, że minęło 20 lat od pierwszego Tony Hawka. Mało kto nie kojarzy pierwszych części Tony Hawk’s Pro Skater i nie bawił się przy nich świetnie, nawet nie mając pojęcia o skateboardingu. Twórcy gry oficjalnie zapowiedzieli powrót do serii udostępniając w nich nową jakość obrazu, dźwięku, a także wprowadzając nowe tricki. Premiera nastąpi 4 września, a ulepszenia pozwolą posiadaczom Xbox One X na zabawę w rozdzielczości 4K i 60 klatek na sekundę.

Tony Hawk's Pro Skater 1 i 2 - Remastered

Co możemy oczekiwać jeszcze w kolekcji Tony Hawk’s Pro Skater? Nie zabraknie z pewnością ulubionych profesjonalistów na desce jak Tony Hawka, Steve Caballero, Geoff Rowley, Bucky Lasek, Elissa Steamer, Kareem Campbell, Andrew Reynolds, Bob Burnquist, Eric Koston, Rodney Mullen, Jamie Thomas, Rune Glifberg, Chad Muska. W grze znajdą się oryginalne poziomy i misje, a do tego wdrożony zostanie edytor poziomów, jak w przypadku średnio udanego Tony Hawk Pro Skater 5.

Tony Hawk's Pro Skater 1 i 2 - Remastered

Zamawiając pre-order gracze otrzymają dostęp do wersji demo (co może lekko dziwić), ale z pewnością chętnych nie będzie brakować do wcześniejszych zakupów. Cieszy fakt, że Activision nie postanowiło wydać pierwszej i drugiej części osobno, a otrzymujemy kolekcję pierwszych części, a do tego pojawi się oryginalny soundtrack! Cena zakupu przed premierą nie jest zbyt niska i wynosi 229,99 złotych. Zwiastun Tony Hawk’s Pro Skater 1 oraz 2 znajdziecie poniżej.

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: