Tom Clancy’s Ghost Recon Advanced Warfighter 2 wstecznie kompatybilne

Podziel się z innymi!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on reddit
Reddit
Share on whatsapp
WhatsApp

Przyszły miesiąc dostarczy znaną produkcję Ubisoftu do programu Games with Gold. Z tego powodu musi wpaść do biblioteki BC.

Wczoraj Microsoft zaprezentował zestawienie gier dla posiadaczy złotego abonamentu, a wśród nich pojawił się Tom Clancy’s Ghost Recon Advanced Warfighter 2. Tytuł wcześniej nie był dostępny na konsoli Xbox One, a od dawna gry dostępne dla Xbox 360 w Goldzie również grywalne są na obecnej generacji. Kto jednak posiada już ten tytuł na własność, może teraz uruchomić grę na Xbox One, gdyż Ghost Recon Advanced Warfighter 2 trafił na listę gier wstecznie kompatybilnych.

 

Komu podoba się seria Tom Clancy’s, w której udział bierze oddział Duchów, z pewnością jest zadowolony z przyszłego zestawienia Games with Gold. Tom Clancy’s Ghost Recon Advanced Warfighter 2 został wydany w 2007 roku i otrzymał bardzo pozytywne oceny.

Oprócz niego w kwietniu subskrybenci Xbox Live Gold otrzymają także:

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć:

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl