To ostatni dzień na zakup Forza Motorsport 7 w Microsoft Store

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Nadszedł ten moment, kiedy Forza Motorsport 7 ze względów licencyjnych całkowicie zniknie z cyfrowego sklepu. Wraz z tym opuści zarazem Xbox Game Pass. To ostatni dzień, żeby wyposażyć się w wersję cyfrową tej gry.

Dokładnie 15 września tak zwany end of life dotknie najnowszą aktualnie odsłonę serii Forza Motorsport. Ta, choć jest grą własną marki Xbox, będzie zmuszona siłą rzeczy opuścić katalog Xbox Game Pass i nie będzie dostępna w nim wedle zasady „dożywotnio”.

Jeżeli więc nie posiadacie gry w pudełku, czy też w formie digital, to macie ostatnie chwile by takowe wydanie nabyć. Jest to szczególnie istotne, gdy nadal chcecie ogrywać tą pozycję, a posiadacie konsolę bez napędu płyt.

Oczywiście, jeżeli jednak posiadacie pudełkowe lub cyfrowe wydanie gry, lub zdecydujecie się dziś na jego zakup, to gra pozostanie Wasza na własność na zawsze, także po upływie dnia 15 września.

Dla zainteresowanych przygotowano specjalne rabaty:
Forza Motorsport 7 Edycja Standard: 44,75 zł
Forza Motorsport 7 Edycja Deluxe: 64,75 zł
Forza Motorsport 7 Edycja Ultimate: 87,25 zł

Autor wpisu:

Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 7 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: