Pocztówki z kresów, czyli kolejny DLC do Titanfall 2

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Myśleliście, że to już wszystko? Nic bardziej mylnego!

Gdy tylko do sprzedaży weszła wersja Ultimate, każdy był przekonany, że oznacza to koniec wydawania nowych rozszerzeń dla Titanfall 2. Tutaj jednak Respawn Entertainment nas zaskakuje i nie ustaje z ciągłym rozbudowywaniem gry. Warto wziąć tu tez pod uwagę, że grywalność i tak nie jest na tyle wysoka, jak zakładano. Mimo to (i być może dlatego) otrzymujemy tyle nowości. Spowodowane było to niefortunnym terminem premiery, zbiegającym się z wydaniem gier takich jak Call of Duty Infinite Warfare czy też Battlefield 1.

Znalezione obrazy dla zapytania titanfall 2

Co przygotowano tym razem? Nie uświadczymy kolejnych, rewolucyjnych trybów rozgrywki, ale za to dostaniemy jedną nową mapę, idealną na krótkodystansowe starcia w ciasnych korytarzach i alejkach. Co więcej, najnowszy tryb Obrona kresów doczeka się wsparcia kolejnych trzech, dotychczasowo dostępnych map, a są to Exoplanet, Drydock i Angel City

Znajdziemy także nowe tryby gry, jednak jak wspomniałem wcześniej, rewolucji nie będzie. Last Titan Standing oraz Titan Brawl dostaną również wersję Aegis, gdzie jedyną różnicą w stosunku do pierwowzoru będzie możliwość użycia ulepszonych Tytanów.

Z rzeczy drobniejszych, produkcja wzbogaci się o jedną nową egzekucję, oraz kilka kamuflaży dla broni:

  • hunderbolt “8-bit”
  • Spitfire “Lead Farmer”
  • Devotion “RSPN Custom”
  • Hemlok “Mochi”
  • Kraber “Masterwork”
  • R-97 “Purple Fade”
  • R-201 “Frontier Patriot”
  • Mozambique “Crimson Fury”

Rozszerzenie będzie darmowe i ukaże się już 29 września.

Autor wpisu:

Picture of Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: