Titanfall 2 z darmowym DLC „Gry Wojenne” od dziś na Xbox One

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Pobierz za darmo kolejne mapy, egzekucje i nowy tryb gry: Wolni strzelcy.

Od dziś każdy właściciel gry Titanfall 2 może bezpłatnie pobrać dodatek o tytule Gry Wojenne. Nie jest to pierwsze darmowe DLC, dlatego gra wciąż ciszy się dużym zainteresowaniem. Szóste rozszerzenie jest dość bogate, m.in. przez dwie nowe mapy.

Pierwsza z nich nosi nazwę Ruch Uliczny i cechuje się sporą ilością miejsca na kryjówki, gdzie łatwo będzie zapolować na Naszego wroga. Tym samym my musimy być ostrożni przed atakiem przeciwników. W centrum terenu znajduje się zniszczony ośrodek badawczy o gęstej zabudowie.

Druga z map „Gry Wojenne” dostępna będzie w formie symulatora treningowego, utrzymanej w stylistyce VR. Na drodze staną nam wysokie budynki, które spełnią rolę taktyczną, zaś na ulice przepełnią walki tytanów.

Oprócz wspomnianych map, graczy czeka także nowa egzekucja – Shadow Boxing (Walka z Cieniem) – przy zabiciu 20 pilotów z aktywną umiejętność holopilota. Piloci od teraz otrzymają również trzecie miejsce na broń.

Pojawi się także nowy tryb Wolni Strzelcy, a Starcie Tytanów zostanie dodane do stałej listy trybów gry.

Jeżeli nie nabyliście jeszcze Titanfall 2 możecie wypróbować go w wersji trial, którą znajdziecie w sklepie Xbox.

 

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: