Titanfall 2 znajdzie się w EA Access od 1 sierpnia

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Za dwa dni posiadacze EAA zagrają w przebój od Respawn Entertainment.

W ostatnich tygodniach Electronic Arts powiadomiło o dodaniu do biblioteki EA Access dwa popularne hity, którymi są Battlefield 1 oraz wspomniany Titanfall 2. Ten drugi znajdziemy w subskrypcji elektroników już 1 sierpnia. Wiadomość tą można znaleźć między innymi na oficjalnej stronie Origin, oferującym tą samą usługę na komputerach PC.

Na informację o Battlefield 1 w EAA wciąż czekamy, jednak nie będzie to odległa data. Electronic Arts ogłaszając nadchodzącą aktualizację tytułów powiadomił, że gry znajdą się na liście The Vault w przeciągu trzech miesięcy (między lipcem a wrześniem).

Posiadacze owego abonamentu mają więc możliwość rozegrać walki w Titanfall 2 bez dodatkowych kosztów. Przypomnieć warto również subskrybentom, że od 7 lipca każdy może bezpłatnie pobrać wszystkie dodatki do Star Wars Battlefront. W ich skład wchodzą:

  • Zewnętrzne rubieże
  • Bespin
  • Gwiazda Śmierci
  • Łotr 1: Scarif

Wkrótce EA udostępni również przedpremierową wersję próbną Fify 18 oraz innych gier z pod szyldu EA Sports (Madden NFL 18, NHL 18, NBA Live 18).

 

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: