Titanfall 2 w jakości 4K i 60 klatkach/s na Xbox One X

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Jedna z najlepszych strzelanek na konsole Xbox w jeszcze lepszej oprawie już wkrótce.

Microsoft ma dobre wieści dla fanów drugiej odsłony Titanfall i graczy przesiadających się na tegoroczną konsolę premium. Respawn Entertainment wycisnął 100% możliwości Xboxa One X, dostarczając tym samym najwyższą jakość rozgrywki w Titanfall 2. Gra zadziała w rozdzielczości 4K i w 60 klatkach na sekundę, zarówno w trybie dla jednego gracza oraz w potyczkach multiplayer. Wszystko za sprawą funkcji superscaling obciążającej GPU, zmieniającej dynamicznie rozdzielczość, zachowując przy tym płynność 60 FPS. To właśnie gładkość rozgrywki była celem twórców, zwiększenie detali, szczegółów stała na drugim planie.

Zespół Respawn Entertainment chwali mocno nową konsolę, ciesząc się jak wiele usprawnień mogą dostarczyć graczom, co wcześniej było zupełnie niemożliwe. Wyraźniejszy obraz, zwiększenie szczegółów na mapie i stała płynność 60 kl/s, nawet gdy na ekranie zacznie walczyć kilka mechów na raz. Różnicę mamy poczuć już od razu po uruchomieniu gry, zauważając piękniejszą grafikę 4K i szybkość działania.

Twórcy podzielili się też łatwością przebudowania gry na One X, gdzie ekipie zajęło to kilka dni. Normalnie takie prace trwają miesiącami a nawet latami i szybko można się zakochać w nowym urządzeniu z rodziny Xbox i Microsoftu.

Titanfall 2 jest również częścią programu EA Access, do którego dostęp otrzymujemy w cenie 79 złotych rocznie. Normalna cena za omawianą produkcję wynosi aktualnie 117,99 złotych w sklepie Xbox.

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: