Najnowszy odcinek This Week on Xbox

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Major Nellson przedstawia nowości  Xbox w ostatnim tygodniu.

Co zostało zaprezentowane? Oczywiście najważniejszym wydarzeniem jest 15 lecie marki, gdzie MN podziękował wszystkim za wspaniałe lata razem z Xbox. Kolejnym wielkim wydarzeniem jest rozpoczęcie się Black Friday. Zwariowany materiał na temat czarnego piątku jest rodzajem euforii niskich cen i przecen największych tytułów. Niektóre kosztują mniej w regionie Stanów Zjednoczonych. Przelicznik dolara do złotówek jest przy kilku grach niezrozumiały. Nie tyczy się to oczywiście wszystkich pozycji. Pełną listę wyprzedaży znajdziecie tutaj.

15ymajor

bf-major

 

Omówione są także nowe gry jak Little Nightmares, Watch Dogs 2 czy Ezio Collection. Pierwsza z nich będzie miała swoją premierę dopiero w przyszłym roku. Pozostałe dwie możecie pobrać w sklepie Xbox.

Major Nellson przypomina też o darmowym weekendzie, który rozpoczął się wczoraj i do dyspozycji mamy 3 gry. Wspominaliśmy o tym także na naszej stronie i profilu facebook.
Na koniec MN pokaże Wam jak ustawić własną tapetę ze zrobionego screenshota.

Cały materiał możecie obejrzeć poniżej:

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: