theHunter: Call of the Wild’s – gra myśliwska nowej generacji zmierza na Xbox One

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Jeszcze w tym roku zapolujemy na dzikie zwierzyny.

Na blogu Xbox pojawiła się informacja o planach wydania tegorocznej premiery theHunter: Call of the Wild’s na konsolę Microsoftu. Za produkcją stoi studio Avalanche Studios znane m.in. z Just Cause 3 czy Mad Max. W lutym bieżącego roku gra pojawiła się na komputerach PC. Posiadacze Xbox One w tym roku również będą mogli stać się łowcą dzikich zwierząt.

Czym jest dokładnie omawiany tytuł? To symulator polowania z widokiem pierwszej osoby i z wielkim otwartym światem. Wykonujemy różnego rodzaju misje z możliwością trybu sieciowej współpracy czy rywalizacji. Gra stawia na realizm, gdzie flora i fauna została wiernie odwzorowana. Doświadczymy polowań w dzień jak i w nocy wraz ze zmieniającymi się warunkami atmosferycznymi.

 

Gra powinna przypaść do gustu miłośnikom myślistwa i polowań na niedźwiedzie, jelenie czy nawet żubry. Ten zaawansowany symulator posiada już 7 milionów zarejestrowanych graczy na platformie Windows. Konkretna data premiery nie jest dokładnie znana oprócz tego, że pojawi się jeszcze w tym roku.

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: