The Sims 4 zmierza na Xbox One

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Chociaż czwarta cześć tego symulatora swoja premiera miała w 2014 roku, to dopiero teraz ma pojawić się na Xbox One.

To nie pierwszy raz, kiedy The Sims zawita na konsolach. Poprzednia odsłona pojawiła się na Xboksach 360 ponad pół roku później, względem wersji komputerowej. Kilka razy miałem okazję pograć w takie wydanie na kontrolerze i szczerze nie wspominam tego najlepiej. Produkcja jest w moim odczuciu zbyt nieporęczna na rozgrywkę na padzie, niezależnie jak zostałoby skonfigurowane sterowanie.

Obawiam się, że podobne zdanie mogą mieć pozostali gracze. Jedynym z sensowniejszych rozwiązań widziałbym tutaj wsparcie dla myszki oraz klawiatury. Dziwi mnie więc tez trochę aż tak odległa data wydania w porównaniu do PC. Zdecydowanie nie wpływa to na atrakcyjność gry.

Może jakieś usprawnienia i nowosći w stosunku do pierwotnej wersji? Nic na ten temat nie wiadomo. Opis gry w sklepie brzmi następująco:

Zamów w przedsprzedaży i zyskaj The Sims™ 4 Perfekcyjne Patio Akcesoria z wanną z hydromasażem, swobodnymi strojami i dodatkowymi elementami wystroju!*

Poczuj moc tworzenia i kontrolowania własnych postaci w wirtualnym świecie, w którym nie ma ograniczeń. Wyrażaj swą kreatywność, dając Simom niepowtarzalny wygląd i unikalne cechy osobowości. Wybieraj dla nich stroje i fryzury oraz ustalaj życiowe aspiracje. Bez zbędnego wysiłku buduj idealne domy dzięki możliwości szybkiej adaptacji pomieszczeń w trybie budowania. Gdy wszystko jest już gotowe, nie zapomnij o ulubionych obiektach i oryginalnym wystroju. Kształtując bogate i zabawne przeżycia swoich Simów, zadbaj o ich relacje i rozwój kariery zawodowej. Zwiedzaj piękne światy i wyjątkowe otoczenia, podróżuj do nowych dzielnic pełnych ciekawych lokali i intrygujących Simów. Doświadczaj wolności w zabawie, rządź i pogrywaj z życiem!

TWÓRZ WYJĄTKOWYCH SIMÓW
Twórz różnorodnych Simów, obdarzając ich oryginalnym wyglądem, wielką osobowością i nowymi emocjami.

ZBUDUJ IDEALNY DOM
Buduj i projektuj domy dla swoich Simów bez zbędnego wysiłku dzięki możliwości szybkiej adaptacji pomieszczeń w trybie budowania.

ODKRYWAJ NIEZWYKŁE ŚWIATY
Podróżuj między światami, odkrywaj wyjątkowe otoczenia i odwiedzaj ciekawe lokale.

POGRYWAJ Z ŻYCIEM
Kształtuj bogate i zabawne przeżycia swoich Simów, wpływając na ich związki i karierę.

Kiedy zagramy? Według daty podanej w sklepie Microsoft, jest to 17 listopada 2017. Cena została ustalona na 179,99 zł za wersję standardową oraz 248,99 za wersje rozbudowaną. Poisadacze EA Access otrzymają swoje 10% rabatu.

Mieliście może okazję wypróbować trójkę na Xboxie 360? Jakie są Wasze wrażenia?

[divider][latest_posts items=”2″ title=”Polecane wpisy:” image_width=”740″ image_height=”150″ image_class=”thumbnail”]

Autor wpisu:

Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: