The Sims 4 na Xbox One z zestawem akcesoriów, dodatków oraz pakietów

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Premiera konsolowego wydania już w przyszłym miesiącu. Jakie DLC będą oferowane do edycji na Xbox One?

The Sims to bestsellerowa gra symulacyjna, gdzie gracze mogą zawładnąć życiem wirtualnych ludzi. Po trzech latach od premiery na komputery PC, posiadacze konsoli Xbox One i Playstation 4 będą mogli nadgonić zaległości, kupując czwartą odsłonę serii na swoje urządzenia. Electronic Arts oddaje w  nasze ręce również część dodatków, jakie zostały do tej pory wydane. Jeden z nich otrzymamy bezpłatnie, jeśli zdecydujemy się na zamówienie pre-orderu. Premiera konsolowego wydania The Sims 4 odbędzie się 17 listopada, a koszt gry zaczyna się od 179,99 złotych (161,99 zł z subskrypcją EA Access).

Do zamówienia przedpremierowego, gracze otrzymają akcesoria Perfekcyjne Patio. W ich skład wchodzi wanna z hydromasażem (z opcją zamontowania w niej stereo lub przyrządów do aromaterapii), dodatkowe elementy wystroju i dekoracji terenu basenowego, jak nowy grill czy drink-bar, a także ekskluzywną garderobę.

Aktualnie jest możliwość zamówienia również Imprezowej Edycji Specjalnej, zawierającej pakiet Duszy towarzystwa, Szalonej nocy i Niesamowitych zwierzęcych kapeluszy.

Electronic Arts na swoim blogu powiadomił też o zestawie trzech, pełnych zabawy dodatków, które będą także dostępne do nabycia osobno. W nim znajdziemy dodatek Miejskie życie, pakiet Wampiry i akcesoria w stylu dawnych lat. Pierwszy z nich pozwoli zabrać stworzonych Simów do miasta, w drugim wcielimy się w Drakulę, a ostatni da nam zasmakować luksusu nie tylko w przedmiotach, ale i wynajmując osobistego lokaja.

Do tej pory do gry The Sims 4 zostało wydane 18 DLC (9 rozszerzeń i 9 pakietów akcesoriów), a najsłynniejsze z nich to Psy i koty, Witaj w pracy, Być rodzicem i Ucieczka w plener. Zapewne z czasem będą one dostępne także w konsolowej edycji gry. Link do sklepu Microsoft z The Sims 4 znajdziecie poniżej.

 

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: