Zagraj w The Evil Within 2 za darmo na Xbox One

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Bethesda zaprasza graczy do wersji próbnej, aby przekonać ich do zakupu pełnej wersji.

Coraz częściej możemy trafić w sklepie Xbox One na gry z wersją typu trial, czyli z czasowo ograniczoną zawartością lub z udostępnionymi, pierwszymi etapami. Podobnie zagramy w najnowszy, surwiwalowy horror od Bethesdy, która daje nam możliwość poznania swojego dzieła. Jeżeli nie mieliście jeszcze szansy zagrać w The Evil Within 2, to koniecznie musicie spróbować, tym bardziej, że nie poniesiecie za to żadnych opłat.

Jak zawsze, nie musicie się martwić o postępy, jeśli zdecydujecie się na zakup pełnej wersji. Płacąc za pełny produkt zawartość zostanie przeniesiona, a rozgrywkę zaczniemy tam, gdzie skończyliśmy w udostępnionym demo. Przed pobraniem musimy posiadać przynajmniej 28 GB wolnego miejsca, a posiadacze Xboxa One X mogą liczyć na dodatkowe ulepszenia.

Warto na koniec dodać, że jeszcze przez dwa dni możecie wyrwać tytuł 50% taniej, płacąc jedynie 289,99 zł 145,00 złotych.

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: