The Division 2 – otwarta beta już jutro. Załaduj pliki do gry już dziś!

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Ponownie wracamy do Waszyngtonu DC, aby wyzwolić miasto i przywrócić w nim porządek. Przygotujcie się do gry już teraz.

Zapowiedziana w połowie lutego otwarta beta The Division 2 startuje już jutro o godzinie 10:00 czasu polskiego, ale Ubisoft udostępnił pliki do pobrania wcześniej, aby nie czekać na długie pobieranie. To bardzo dobry ruch, gdyż potrzebne będzie ponad 45GB wolnego miejsca na dysku konsoli Xbox One. W lepszej sytuacji są gracze, którzy otrzymali wcześniej dostęp do zamkniętej bety (np. za oglądanie ostatniego odcinka Inside Xbox) i nie usunęli pobranego klienta gry. Wystarczy wówczas pobrać jedynie dużo mniejszą aktualizację i wejść do rozgrywki dużo szybciej.

Pozostaje tylko zebrać zgraną ekipę i w kooperacji rozpocząć porządek w Waszyngtonie. Taka rozgrywka przynosi najwięcej dobrej zabawy i dostarcza lepsze doświadczenia. Link do sklepu Xbox znajdziecie poniżej, mogąc pobrać otwartą betę Tom Clancy’s The Division 2 już teraz.

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: