Szybki Indyk #25: Concept Destruction

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Kartonomaggedon? Oczywiście!

W skrócie: siejemy niszczenie za pomocą kartonowych samochodów na kartonowych mapach z… kartonowymi elementami.

Concept destruction

Unikalne projekty kartonowych samochodów to nie wszystko co znajdziemy w grze. Mamy do wyboru kilka trybów, a także mistrzostwo. Dzięki zbieranym punktom możemy odblokować kolejne samochody a heavy metalowa muzyka napędza nas do ostrej i zaciętej rywalizacji.

Concept Destruction oprócz wspaniałej zabawy oferuje szybkie i łatwe osiągnięcia. Mamy ich 16, a czas poświęcony (tylko) na nie to ok. 30min.

Lista osiągnięć z opisem:

 1. The Rebel (90G) – Wybieramy tryb „School”, a następnie “Car Control”. Gdy znajdziemy się na arenie, startujemy a następnie zjeżdżamy na prawą stronę, gdzie na końcu areny znajduje się rampa wykonana z linijki. Wjeżdżamy na nią, aby wyjechać poza arenę. Po odblokowaniu osiągnięcia, należy powtórzyć tryb aby go poprawnie zaliczyć
 2. The Killer (90G) – Wybieramy tryb „School”, a następnie „Damage Control”.Startujemy na pełnym gazie i uderzamy w przeciwnika.Zalicza nam osiągnięcie i lekcję.
 3. The Learner (30G) – Wybieramy tryb „School”, a następnie ostatnią lekcję “No Control”. Musimy jak najszybciej postawić samochód na koła i dojechać do wyznaczonego celu. Przechodzimy przez lekcję aby zakończyć w pełni szkolenie i otrzymać osiągnięcie.
 4. The Roofer (90G) – Przechodzimy w „Options”, następnie „Gameplay”. Zmieniamy następujące pozycje na: „Consumption when boosting x1” , „Player x10”, „Number of rivals 1”, “Idle disqualify 3min”, “No hit disqualify 3min”. Po zatwierdzeniu przechodzimy do “Championship”. Gdy jesteśmy już na arenie, startujemy i wjeżdżamy np. z prawej strony na górę, potem w lewo aby wjechać jeszcze wyżej i skręcamy ponownie w lewo aby zeskoczyć/wjechać na daszek. Gdy to zrobimy wpadnie osiągnięcie a nastęnie szukamy naszego przeciwnika aby go staranować póki nie pojawi się „czerwony X”, ponieważ na tym polegają mistrzostwa – na eliminacji.
 5. The Escapist (90G) – W trakcie Mistrzostw, na trzeciej arenie za naszym pojazdem będzie brama garażowa (tak naprawdę to dwie), przez którą należy przejechać aby wyjść poza arenę. Po osiągnięciu należy pokonać przeciwnika aby przejść do kolejnej areny.
 6. The Pilot (30G) – W trakcie Mistrzostw, na czwartej arenie musimy się rozpędzić i wjechać na rampę znajdującą się naprzeciwko, aby wyskoczyć i być w powietrzu co najmniej 3sek. Potem skręcamy na prawo i udajemy się w kierunku dużej lampy biurowej i przejeżdżamy przez kartkę z farbami aby odblokować kolejne osiągnięcie:
 7. The Artist (15G)
 8. The Player (30G) – W mistrzostwach na kolejnej arenie zobaczymy dużą czerwoną puszkę w którą musimy wjechać aby ją przewrócić. Gdy to zrobimy spadnie z niej piłka do rugby którą musimy także uderzyć. Potem objeżdżamy arenę aby się rozpędzić i wjechać na rampę z której przeskoczymy przez bramkę do rugby i odblokujmy kolejne osiągnięcie:
 9. The Scorer (90G)
 10. The Champion (30G) – Po ukończeniu mistrzostw wpadnie osiągnięcie
 11. The Survivor (90G) – Najpierw przechodzimy do „Options” i „Gameplay”. Zmieniamy tylko „Rivals x10” i „Number of rivals 1”. Po zatwierdzeniu wchodzimy w „Single Event” , wybieramy tryb „Survival” , samochód „ZIP JX” i arenę „The bulls”. Jedyne co musimy teraz zrobić to utrzymać się przy życiu przez min.3min ale i także nie możemy pokonać wcześniej naszego przeciwnika.
 12. The Hater (90G) – Przechodzimy do „Options” i „Gameplay”. Zmieniamy „Number of rivals 14”, potem wchodzimy w „Single Event” , wybieramy tryb „Tourism”, samochód „ZIP JX” i arenę „The bulls”. Teraz niszczymy pierwszy samochód, a gdy zniszczymy kolejne, wpadnie nam osiągnięcie:
 13. The Serial Killer (90G)
 14. The Collector (40G) – Gdy niszczymy samochody, wypadają z nich baterie. Należy zebrać 5szt.
 15. The Tourist (90G) – W trybie „Tourist” musimy spędzić co najmniej 5min.
 16. The Bully (15G) – Samoczynnie podczas trybu „Tourist” powinno nam wpaść osiągnięcie, ponieważ wymaga zniszczenia samochodu „TIFA X/2” naszym „ZIP JX”. Jeśli jednak zniszczyliście wszystkie samochody a nie wpadło osiągnięcie, należy powtórzyć tryb, ponieważ domyślnie mógł ten samochód się nie pojawić.

Gra obecnie znajduje się w promocji na Microsoft Store i kosztuje 22,99zł 18,39zł.

Autor wpisu:

Picture of Katarzyna Pruska

Katarzyna Pruska

Przygodę z grami zaczęłam od Commodore 64 – dzięki starszemu rodzeństwu. Fanka dużych produkcji w 4K ale także indyków. Z „Zielonymi” od 2013r. GT: John McC1ain007

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: