Symulator kozy ląduje w kosmosie i na Xbox One

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Zobacz pełen humoru zwiastun kozy we wszechświecie.

Blisko rok temu otrzymaliśmy taki dodatek do Goat Simulator w wersji na PC. Dziś jest on już dostępny na konsole Xbox One, a od wczoraj na Xbox 360.
[ad type=”300×250″ align=”aligncenter” src=”” link=””][/ad]

Czego możemy się spodziewać po tym futurystycznym dodatku? Nasza koza zostanie uwolniona w otwartym kosmicznym świecie, a jej zadaniem jest jedynie dobra zabawa. Gra w zabawny sposób parodiuje znane filmy i gry komputerowe, których akcja toczy się w galaktyce jak np. Mass Effect czy Star Wars. Nie bez powodu będziemy posługiwać się mieczem świetlnym czy śmiać się z Lorda Vadera. Zasiadając do statków kosmicznych możemy strzelać do wszystkiego co chcemy i przemierzać kosmos.

Cena symulatora to jedynie 17,99 złotych na obu generacjach. Bundle zawierający podstawkę (dostępną swego czasu w GwG) jest do kupienia za niecałe 55 złotych. Na koniec możecie podziwiać zwiastun pełen humoru, który w skrócie przedstawi rozgrywkę.

 
facebookCodziennie piszemy o konsoli Xbox.
Polub nas na facebooku!

 

 

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: