Symulator kierowcy ciężarówki już wkrótce w Truck Driver

Podziel się z innymi!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on reddit
Reddit
Share on whatsapp
WhatsApp

Mieliście kiedyś nadzieję, że podobny symulator trafi na konsolę Xbox One? SOEDESCO i Triangle Studios zaserwują te wrażenia w swojej nowej produkcji.

SOEDESCO to znany wydawca takich gier Real Farm, Giana Sisters: Twisted Dreams – Director’s Cut, EARTHLOCK. Aktualnie wraz z Triangle Studios pracuje nad nowym tytułem, dedykowanym fanom ciężarówek i ciężkich ładunków. Truck Driver ma skupiać się na karierze kierowcy, który prowadzi swoją maszynę przez otwarty świat, aby dowieźć ładunek na miejsce i na czas. Jak twierdzą twórcy, gra nie będzie opierać się jedynie na nudnej jeździe, ale także skupi się na budowaniu pozytywnych relacji ze społecznością i ciekawych zadaniach. Wielki świat ma spodobać się nie jednemu, gdzie podziwiać będziemy piękne krajobrazy.

Znalezione obrazy dla zapytania Truck Driver Soedesco

Podobne tytuły znane są z serii Hard Truck: 18 Wheels of Steel od ValuSoft, jednak po raz pierwszy taki symulator zadebiutuje na konsoli Xbox One. Dodatkowo, W Truck Driver będziemy mogli odpicować swoją ciężarówkę, dzięki szerokim opcją tuningu.

Kto chętny wyruszyć w daleką trasę i spróbować zawodu zawodowego kierowcy?

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć:

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl