„Super Duper Graphics Pack” do Minecraft anulowane

Podziel się z innymi!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on reddit
Reddit
Share on whatsapp
WhatsApp

Długo wyczekiwana paczka graficzna do Minecraft’a została właśnie anulowana

Pamiętacie zaprezentowany an E3 w 2017 zwiastun przedstawiający między innymi rozgrywki między platformowe oraz nową, ulepszoną grafikę? Jak się okazuje, tego drugiego finalnie się nie doczekamy. Projekt został anulowany. Dla przypomnienia, poniżej w 1:10 minucie, możecie zobaczyć, jak docelowo miało to wyglądać.

Co było powodem tej decyzji? Jak się okazuje, problemem okazały się kwestie techniczne. Rozszerzenie okazało się być bardziej uciążliwe, niż przewidywał to Microsoft, a gra nie działałała przez to dostatecznie dobrze pomiędzy różnymi platformami. Z tego względu zadecydowano o wycofaniu tego pomysłu. Pełne stanowisko wygląda następująco:

Some of you might remember us announcing the Super Duper Graphics Pack during E3 2017. Super Duper was an ambitious initiative that brought a new look to Minecraft but, unfortunately, the pack proved too technically demanding to implement as planned. We realize this is disappointing to some of you – there was a lot of enthusiasm for Super Duper from inside and outside the studio – but unfortunately, we aren’t happy with how the pack performed across devices. For this reason, we’re stopping development on the pack and looking into other ways for you to experience Minecraft with a new look.

Szkoda, bo sam bardzo czekałem, aby zobaczyć jak to będzie prezentowało się na dużym telewizorze.

Autor wpisu:

Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 4 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: