Czy Sunset Overdrive doczeka się kontynuacji?

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Jeden z największych hitów Xbox One może wrócić na konsole.

facebookCodziennie piszemy o konsoli Xbox.
Polub nas na facebooku!

Sunset Overdrive to jedna z ciekawszych gier na wyłączność konsoli Microsoftu. Humorystyczna trzecioosobowa strzelanka nie była udana pod względem sprzedaży, ale nie powinno tak czy inaczej zabraknąć jej kontynuacji. Jakiś czas temu organizując dla Was konkurs, wielu z Was typowało omawiany tytuł jako najlepszy na Xbox One. Ponad dwa lata od premiery gry i nie ma żadnych informacji co do dalszych planów wydania sequela.

W czym jest problem? Studio Insomniac Games zostało zapytane co dzieje się z marką Sunset Overdrive i czemu nie ma żadnych wieści o kontynuacji. W odpowiedzi Ted Price powiedział, że „należy o to zapytać Microsoft„. Skoro tytuł jest ekskluzywny dla platformy Xbox, to MS powinien dać zielone światło produkcji, jednak ten być może w biegu ostatnich wydarzeń związanych z Project Scorpio zapomina o wielu grach.

Szef Insomniac Games dodaje także, że są wielbicielami Sunset Overdrive i mogą dostarczyć kolejny produkt nawet bez współpracy z Microsoftem. W ten sposób gra wyląduje także na innych platformach a Xbox straci kolejną grę na wyłączność. IG nie składa żadnych obietnic, ale chętnie zechce jeszcze kiedyś nas zaskoczyć.

Nie ma co ukrywać, że szkoda porzucać takie perły jak Sunset Overdrive. Może Microsoft zwróci uwagę na tytuł dzięki panującej dyskusji na temat gry i zaskoczy nas informacją o nawiązaniu kolejnej współpracy z Insomniac Games.


Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: