Streamuj wszystko na Mixer.com!

Podziel się z innymi!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on reddit
Reddit
Share on whatsapp
WhatsApp

W fazie testów u Insiderów obu najwyższych kręgów jest stremowanie wszystkiego, co dzieje się na ekranie. Standardowo – sprawdzamy!

Jeżeli lubicie stremować swoje grę do sieci i macie swoje grono odbiorców, to ta opcja może Was zainteresować. Co prawda, nie mogę odszukać teraz konkretnego przypadku, kiedy stremowanie do sieci wszystkiego, łącznie z dashboardem byłoby mi potrzebne, to mimo wszystko pewnie nie raz znajdzie się ktoś, komu jest to potrzebne.

By była jasność, nie jest to przymusem, sami decydujemy co chcemy by zostało pokazane. By załączyć stremowanie gry plus cała reszta, wystarczy zaznaczyć jedną z opcji:

Także, jeżeli chcecie pokazać widzom jedynie rozgrywkę, upewnijcie się, że pozycja jest odznaczona (domyślnie jest). Natomiast, przy aktywnej funkcji, Wasza transmijsa będzie mogła wyglądać na przykład tak, jak u nas:

Osoby oglądajcie stream zobaczą dokładnie to, co Wy, w trakcie streamu. Wyjątkami są aplikacje, takie jak Netflix, czy YouTube. Te będą na ten czas niedostępne.

Dajcie znać, czy interesowała by Was możliwość takiej transmisji. Może macie an to jakieś ciekawe zastosowania?

Autor wpisu:

Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 6 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: