Steep – Edycja Zimowych Igrzysk w promocji Countdown 2018

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Krótka okazja na zakup gry z olbrzymim, otwartym światem Alp i Alaski, gdzie poszalejemy na nartach, snowboardzie, paralotni i w wingsuicie.

Tradycją jest, że Microsoft podczas świąteczno-noworocznej wyprzedaży ma też dla nas jednodniowe „superokazje”. Są to tytuły, których nie znajdziemy na normalnej, opublikowanej już liście i na złapanie okazji mamy jedynie kilka godzin. Dziś taką ofertą jest tytuł Steep w edycji Zimowych Igrzysk. W skład tego zestawu wchodzi podstawowa gra od Ubisoftu oraz pakiet Road To the Olympics, który zabierze was w podróż do tytułu mistrza olimpijskiego. Warto nadmienić, że to licencjonowany produkt Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2018 w Pyeong Chang. Cena proponowanej produkcji spadła o 40 złotych, dzięki czemu przez najbliższe godziny zakupimy Steep – Edycja Zimowych Igrzysk za 199,99 zł 159,99 złotych.

Sam dodatek Zimowych Igrzysk jest dostępny w sklepie za 123,99 złotych, jednak do jego uruchomienia potrzebna jest podstawowa gra Steep. W dzisiejszej ofercie za nieco więcej możecie zdobyć dwa produkty, mając okazję poćwiczyć przed kwalifikacjami do zimowych igrzysk w Pyeong Chang w 2018 roku.

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: