Pierwszy bezprzewodowy headset bez adaptera na Xbox One

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Turtle Beach przedstawia zestaw słuchawkowy, który nie wymaga dodatkowych akcesoriów do połączenia z Xbox One.

Amerykańska firma przedstawiła w czerwcu dwa nowe urządzenia dla graczy, rozwiązując problem dodatkowych adapterów do konsoli Xbox. Stealth 600 i Stealth 700 to nowe zestawy słuchawkowe, których premiera została ustalona na 4 września i można zamówić je również do Polski, np. w sieci Amazon, bez dodatkowych kosztów za wysyłkę.

Oba modele posiadają wysokiej jakości 50mm głośnik z dźwiękiem surround, ale tylko wersja 700 posiada surround 7.1, tak samo jak zastosowanie Active Noise-Cancellation tłumiący hałas z zewnątrz. Słuchawki wyposażono również w bluetooth, dzięki czemu połączymy się z innymi urządzeniami bezprzewodowo, m.in z telefonem komórkowym. Dźwięk przestrzenny jest oferowany dzięki sterownikowi Windows Sonic.

Stealth 600 i Stealth 700 posiadają bardzo czuły mikrofon, przez co słychać nas głośno i wyraźnie, a do tego elegancko składa się obok głośnika. Producent zapewnia brak problemów dla osób noszących okulary, czujących dyskomfort podczas grania z założonym headsetem. Warto wspomnieć, że wykończenie nauszników Stealth 600 wykonane jest z materiału, a w 700 użyto skóry syntetycznej.

Co ciekawe, ten sam model na Playstation 4 łączy się z konsolą przez dołączony w zestawie adapter, zaś tylko Xbox One nie wymaga tego dodatku.

Cena Stealth 600 wynosi 99 euro, a bardziej zaawansowana edycja 700 kosztuje 149,99 euro. Ich galerię znajdziecie poniżej.

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: