Startuje otwarta beta West of Dead. Pobierz grę teraz na Xbox One

Podziel się z innymi!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on reddit
Reddit
Share on whatsapp
WhatsApp

Produkcja zapowiedziana w ostatnim odcinku Inside Xbox na X019 jest już dostępna do pobrania. Testuj i przekaż swoją opinią twórcom gry!

Upstream Arcade stworzyło bardzo ciekawą strzelankę, pełną mroku i dynamicznie zmieniających się pól walki. Pierwszy gameplay na Xbox One mogliśmy ujrzeć podczas minionego Inside Xbox, gdzie zapowiedziano otwarte testy do gry. Ten moment nastał właśnie teraz, więc każdy chętny nowej rozrywki może pobrać bezpłatnie testową produkcję, przedpremierowo walcząc na losowo generowanych planszach.

westofdeadbetaCzym jest West of Dead?

Wcielasz się w postać nieboszczka Williama Masona, któremu użyczył głosu Ron Perlman. Wkraczasz do ponurego, bezlitosnego świata miasteczka Purgatory w dynamicznej strzelance na dwa drążki, która wystawi twoje umiejętności na prawdziwą próbę. Chowaj się za przeszkodami i pokonaj przeciwników w strzelaninach na niepowtarzalnych, losowo generowanych polach walki. Dziki Zachód jeszcze nigdy nie był tak mroczny.”

 

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: