Project Scorpio otrzyma gry wykorzystujące moc konsoli

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Xbox Spain dostarcza kilku informacji na temat gier dla Projectu Scorpio.


Jak wiemy nowe urządzenie do gier Microsoftu ma być częścią Xbox One i ma dostarczać te same tytuły. W jednej rozmowie Phil Spencer wyjaśnił jednak, że ewentualność wydania gier na wyłączność dla Scorpio będzie zależało od samych twórców. Oczywiście Xbox One ma zostać bestsellerem w sprzedaży, a Project Scorpio to urządzenie dla wymagających graczy, patrzących na specyfikację.

Hiszpański oddział Xbox, a dokładnie Juan Carlos González – człowiek odpowiedzialny za PR marki w tym kraju – dostarczył kilka nowych informacji co do tytułów na premierę Scorpio. Otóż tegoroczna konsola ma posiadać sporą ilość gier dostosowanych do większej wydajności. Możemy spodziewać się większej ilości efektów czy płynności w wydanych już grach. Może to wyglądać jak w przypadku Playstation 4 Pro, które otrzymało wiele IP dedykowanych mocniejszym podzespołom. Teraz twórcy mają jeszcze większą moc do wykorzystania i gry mogą wyglądać o wiele wiele lepiej.

Czy otrzymamy także nowe gry tylko dla Scorpio? To jest wciąż tajemnica, jednak J.C. González wspomniał, że jest wiele nowych IP, które zostaną zaprezentowane jeszcze w tym roku.

Od początku zapowiedzenia najmocniejszej konsoli na rynku, Microsoft bardzo chroni swój produkt aby nie doszło do żadnych wycieków, chcąc zrobić wielkie wrażenie w dniu jej ujawnienia.

Jesteście wymagającymi graczami, którzy szykują się na zakup Projectu Scorpio?Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: