Star Wars: Battlefront II z otwartą betą dla wszystkich

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Szykujcie się na galaktyczne potyczki Gwiezdnych Wojen. Otwarta beta już 6 października

O tym, że każdy gracz będzie mógł skorzystać z otwartych testów najnowszej odsłony Star Wars wiadomo już od kilku dobrych tygodni. Electronic Arts ustalił już dokładny termin rozgrywek, jednak poczekać musimy jeszcze trochę czasu, gdyż odbędą się one 6 października. Potyczki potrwają przez 3 dni, zaś pre-orderowcy jak zawsze muszą mieć dodatkowe przywileje, więc wydłużą sieciową zabawę o dwa dni. Zamawiając Star Wars: Battlefront II przed premierą, dołączycie do otwartej bety już 4 października.

Testerzy otrzymają dostęp do dwóch trybów: Galactic Assault oraz Starfighter Assault. Pierwszy z nich przeniesie nas na planetę Naboo, gdzie zmierzy się ze sobą Republika Klonów z droidami bojowymi Separatystów. W walkach ma wziąć udział nawet 40 graczy, którzy zostaną podzieleni na wyżej wymienione drużyny.

W trybie Starfighter Assault zasiądziemy za sterami najsłynniejszych maszyn z uniwersum Gwiezdnych Wojen. Więcej informacji na ten temat zostanie przedstawione na sierpniowym gamescomie.

Premiera Star Wars: Battlefront II już 7 listopada, a w sklepie Xbox znajdziecie zamówienia pre-orderowe. Jak zawsze abonenci EA Access otrzymają dodatkowe zniżki. W przypadku standardowej edycji oszczędzamy blisko 30 złotych.

 Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: