Śródziemie: Cień Mordoru (GOTY) bezpłatnie dla goldowiczów (darmowy weekend)

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Skorzystaj z promocji na Śródziemie: Cień Mordoru – Game of the Year Edition i graj za darmo przez najbliższe dni.

Coraz częściej na Xbox One jest nam dane przetestować gry przed ich zakupieniem, a następnie otrzymujemy zniżkę na pełną wersję. Warunkiem oczywiście jest posiadanie aktywnej subskrypcji Xbox Live Gold. Takie akcje nie zawsze są ogłaszane przez Microsoft i gracze często sami znajdują zaplanowane promocje.

Aktualnie możemy zauważyć, że Śródziemie: Cień Mordoru w edycji gry roku zostało sporo przecenione. Najpełniejsza wersja jest do zgarnięcia za jedyne 20 złotych, a skorzystać ze zniżki można do najbliższego wtorku (11.07). To bardzo korzystna oferta dla graczy polujących na okazje, gdyż pudełkowe wersje aktualnie znajdziemy w granicach 80-100 złotych.

Jak widać goldowicze mają dodatkowy przywilej i mogą zagrać w Śródziemie: Cień Mordoru za darmo. Nie zapowiedziano wcześniej, że chodzi o darmowy weekend lub trial, ale biorąc pod uwagę zniżkę na pełną wersję, to chodzi o bezpłatny weekend. Trwają one zawsze od czwartku do poniedziałku rano, więc warto dodać tytuł już teraz do listy pobierania.
Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: