Spyro powraca! Premiera we wrześniu na Xbox One

Podziel się z innymi!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on reddit
Reddit
Share on whatsapp
WhatsApp

Trzy klasyki zapakowane w jednym wydaniu zabiorą nas w niezapomnianą podróż w ulepszonej jakości.

Potwierdziły się plotki, które sugerowały, że znana niejednemu platformówka 3D od studia Insomniac zostanie odświeżona na obecną generację konsol i zawita jeszcze w tym roku. Spyro Reignited Trilogy – taką nazwę nosi zremasterowana kolekcja na platformę Xbox One oraz Playstation 4. Zawierać będzie trzy gry: Spyro the Dragon (1998), Spyro 2: Ripto’s Rage! (1999) i Spyro: Year of the Dragon (2000). Powyższe produkcje były tytułami na wyłączność Playstation 1, więc dopiero teraz gracze Xbox ograją je na urządzeniu Microsoftu.

Co znajdziemy w odświeżonej wersji Spyro? Przede wszystkim wysokiej jakości grafikę HD i ulepszone sterowanie. Nie wspomniano nic o dodatkach dla posiadaczy konsol Xbox One X czy PS4 Pro. Poznaliśmy za to cenę Spyro Reignited Trilogy, która ma wynosić 169,99 złotych, a premiera odbędzie się 21 września tego roku. W sklepie Xbox możecie dokonać już zakupu przedpremierowego. Poniżej znajdziecie też specjalnie przygotowany zwiastun od Activision.

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: