Sprawdzamy nową wersję Insider Hub!

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Jesteś Insiderem? Być może czeka na Ciebie wersja beta nowego centrum niejawnego testera. Zobacz, co się zmieniło.

Zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami, zespół odpowiedzialny za Insider Hub pracował nad nową wersją aplikacji. Od paru dni wybrani Insiderzy mogą już ją wypróbować. Użytkownicy zostali wybrani losowo, niezależnie od przynależnego kręgu. Jeżeli znajdujecie się w gronie wybranych, zaproszenie powinno czekać w Insider Hub w zakładce „Zawartość programu Insider” pod nazwą „Rushmore”.

Xbox Insider Beta

Jeżeli nie widzicie takiej pozycji u siebie, oznacza to, że musicie uzbroić się jeszcze w cierpliwość. Pozycja ma sukcesywnie zostać udostępniona pozostałym graczom na p[przestrzenni najbliższych tygodni.

Co się zmieniło? Przede wszystkim jest znacznie przejrzyściej i minimalistycznie. Całość wkomponowuje się swoim wyglądem w typową sekcję ustawień konsoli. Jest więc pod tym względem jednolicie a co za tym idzie, wygodnie.

W prawdzie nie ma tu dużo do pokazania, przy czym jest praktycznie wszystko, co potrzeba. Brakuje na przykład jeszcze funkcji raportowania błędów. Te póki co nadal trzeba zgłaszać z pomocą starej wersji Insider Hub. Na ten moment są to dwie oddzielne aplikacje.

Wszystko prezentuje się następująco:
Xbox Insider Beta

Xbox Insider Beta

Autor wpisu:

Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: