Społeczność graczy na World of Xbox już jest!

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Z całą przyjemnością startujemy ze społecznością graczy na World of Xbox!

Docelowo chcemy, aby było tu swego rodzaju centrum szybkich informacji na temat Xboxa. Znajdziecie tam coś na wzór mini forum, gdzie swobodnie możecie zadawać pytania innym graczom, umówić się z nimi na grę, czy dodać ofertę kupna lub sprzedaży. Generalnie rozmawiamy o wszystkim, co ważne i związane z konsolami. Do Waszej dyspozycji zrobiliśmy kilka najistotniejszych kategorii, aby łatwiej było się we wszystkim odnaleźć.

Oprócz tego zakładka Społeczności wyposażona została w najpopularniejsze w ostatnim czasie Tweety oraz posty z tablic najistotniejszych stron na Facebook’u. Dzięki temu wszystkie najświeższe informacje z całego internetu znajdziecie szybko tutaj, często zanim pojawią się na innych serwisach! Napiszcie nam, jakie osoby i hashtagi byście chcieli jeszcze tam obserwować, a postaramy się dodać te pominięte.

Na dniach wleci tez miejsce na luźniejszy chat i szybką dyskusję. A aby brać udział w dyskusji nie musicie się aktualnie nigdzie rejestrować. Wszystko jest póki co dosyć eksperymentalne, dlatego bardzo zależy nam na Waszych opiniach. Niedociągnięcia będziemy starali poprawiać się na bieżąco, czekamy również na pomysły od Was. Link do zakładki na stałe pojawił się w głównym menu na górze strony.


> > ZOBACZ NASZĄ NOWĄ ZAKŁADKĘ SPOŁECZNOŚCI! < <
Autor wpisu:

Picture of Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: