Sniper: Ghost Warrior 3 olewa Xbox One

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp
Złe zachowanie ze strony CI Games…

Wydawcy w ostatnim czasie dzielą zawartość premierową na poszczególne platformy. Zależnie z kim producenci gier dogadają się, to jedni dostają w ten sposób więcej, a drudzy mniej. Czasem są to dodatkowe misje, a czasem wcześniejszy dostęp do DLC lub samej premiery gry.

CI Games odpowiedzialne za grę Sniper: Ghost Warrior 3 poszło w dobrym kierunku, że w ramach zamówienia przedpremierowego nabywcy otrzymać mają Seasson Pass. Jest tylko jeden minus, że taki bonus otrzymają wszystkie platformy – oprócz Xbox One.
[ad type=”300×250″ align=”aligncenter” src=”” link=””][/ad]
Posiadacze konsoli Microsoftu w ramach pre-orderu otrzymają jedynie pojazdy terenowe, dodatkowy łuk kompozytowy i jedną dodatkową misję. Zaś gracze Playstation 4 oraz PC otrzymują na początek to samo plus jeszcze jedną misję, dodatkową snajperkę, więcej map multiplayer. Oczywiście to na początek, ponieważ seria Sniper otrzyma więcej rozszerzeń w późniejszych terminach.

»Zobacz również: Darmowy weekend z R6:Siege

Użytkownicy Xbox One zapewne odwrócą się od CI Games i od Ghost Warrior 3, jeżeli chodzi o zamówienia przedpremierowe…

Co sądzicie o takim dzieleniu graczy?

facebookCodziennie piszemy o konsoli Xbox.
Polub nas na facebooku!

 

 

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: