Sniper Elite 5 z datą premiery

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Miłośnicy snajperskich gier mają powód do radości. Studio Rebellion opublikowało najnowszy zwiastun gry z datą premiery.

Sniper Elite 5 jest kolejną odsłoną popularnej gry, w której wcielamy się w snajpera. Tym razem trafiamy do Francji w roku 1944, która jest okupowana przez niemieckie siły. Jako niepokonany Karl Fairburne trafiamy na wybrzeże Bretanii, gdzie naszym celem jest osłabienie umocnień Wału Atlantyckiego. Dodatkowo poznajmy tajny projekt nazistów, Operację Kraken, który należy powstrzymać.

Najnowsza odsłona oferuje kampanię, którą możemy przejść solo lub jeśli wolimy – w trybie kooperacji. Wtedy gracze będą dzielić się amunicją czy nawzajem się leczyć. W trybie inwazji zaś będziemy mogli wtargnąć na sesje innych graczy i na nich polować – brzmi ciekawie! Nie zabraknie oczywiście standardowego trybu multiplayer, gdzie modyfikujemy swoje postacie, zbieramy medale czy zdobywamy PD na mapach dla 16 graczy.  Jeśli wolicie bardziej kameralną atmosferę, przygotowano tryb przetrwania z maksymalnie trzema graczami, gdzie należy odpierać siły nieprzyjaciela.

W grze zastosowane technikę fotogrametrii, dzięki której wiele prawdziwych miejsc zostało przeniesionych do gry. Wszystko to, będziemy mogli sprawdzić już 26 maja na konsolach Xbox One i Xbox Series X|S. Gra tego samego dnia trafi do biblioteki Game Pass, co zapewne wpłynie na jej udany start.

Zamawiając standardową edycję gry już teraz, otrzymamy misję kampanii Target Führer: Wolf Mountain.

Z niecierpliwością czekamy na Sniper Elite 5, a Wy?

 

Źródło: rebellion.com

Autor wpisu:

Picture of Katarzyna Pruska

Katarzyna Pruska

Przygodę z grami zaczęłam od Commodore 64 – dzięki starszemu rodzeństwu. Fanka dużych produkcji w 4K ale także indyków. Z „Zielonymi” od 2013r. GT: John McC1ain007

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: