Skyforge – kolejna gra Free-to-Play już w przyszłym miesiącu na Xbox One

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

W przyszłym miesiącu znajdziemy w sklepie Xbox nowy tytuł dostępny bezpłatnie, ale z mikropłatnościami.

Na konsoli Xbox One nie brakuje produkcji opartych na systemie Free-to-Play i aktualnie mamy ich aż 37. Kolejny miesiąc powiększy listę o jeszcze jedną pozycję, którą jest Skyforge. Tytuł jest darmową i pełną akcji grą MMORPG, oferującą liczne dodatki i urozmaicenia za pomocą mikropłatności. Zawarta historia przenosi nas do Aelion, świata fantasy pełnego magii, gdzie naszym zadaniem jest jego obrona przed atakami najeźdźców.

»Zobacz również: Lista gier Free-to-Play na Xbox One

W Skyforge wcielamy się w bohatera o nadprzyrodzonej mocy, a podczas przygody rozwijamy jego umiejętności. Te powiększamy za zdobyte w grze klejnoty. Do wyboru mamy czternaście różnych klas, które możemy swobodnie zmieniać w trakcie rozgrywki, również podczas toczonej walki.

Za produkcją stoi studio Allods Team, które na potrzeby projektu Skyforge stworzyli nowy silnik graficzny, ponieważ inne technologie nie spełniały oczekiwań twórców. Gra cechuje się przy tym świetną, trójwymiarową grafiką i oprawą audio-wizualną.

Premiera została przewidziana na 10 listopada, ale już teraz gracze mogą zamawiać przedpremierowo kilka pakietów, których ceny zaczynają się od 59,99 złotych.

 

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: