Skate 3 od dziś dostępne w EA Access

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Grę znajdziecie w sekcji „gotowe do instalacji”.

Skate 3 zostało dodane do biblioteki backward compatibility 10 listopada ubiegłego roku. Tytuł cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem i zaspokoił wielu graczy, którzy mogli wrócić do ulubionej produkcji. Gra była już przeceniana wiele razy w Deals with Gold czy Black Friday. Teraz nadchodzi kolejna niespodzianka wprost dla użytkowników EA Access.

» Zobacz również: Skate 4 zapowiedziane?

Electronic Arts jakiś czas temu poinformowało o dodaniu nowych gier do kolekcji The Vault. Dziś przyszła kolej na Skate 3 i jeżeli posiadacie abonament EA Access możecie grę znaleźć w oknie gotowych do instalacji.
[ad type=”300×250″ align=”aligncenter” src=”” link=””][/ad]

Oprócz Skate 3, 21 stycznia zostało zapowiedziane dołączenie do The Vault także Dead Space Ignition, Madden NFL 17 oraz Zuma’s Revenge.

Posiadacie abonament EA Access? My już kilka miesięcznych i rocznych subskrypcji rozdaliśmy na naszym profilu Facebook 😉

 

facebookCodziennie piszemy o konsoli Xbox.
Polub nas na facebooku!

 Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: