Sieciowe testy Gears 5 dostępne od 19 lipca. Jak wziąć udział?

Podziel się z innymi!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on reddit
Reddit
Share on whatsapp
WhatsApp

Miłośnicy produkcji od studia The Coalition będą mogli przed premierą rozegrać sieciowe potyczki na konsoli Xbox One i PC z Windows 10.

Premiera gry Gears 5 będzie miała miejsce 10 września 2019 roku, ale zanim to nastąpi, chętni gracze jeszcze w tym miesiącu spróbują swoich sił w sieciowym teście technicznym. Pierwszy Versus Tech Test rozpocznie się już 19 lipca o godzinie 19:00 czasu polskiego i potrwa przez cały weekend, do 21 lipca. Druga tura zaplanowana jest na 26 lipca (również o 19:00), a zakończy się 29 lipca. W obydwu terminach gracze przetestują tryby PvP. W ich skład wchodzi: Arcade, Eskalacja oraz King of the Hill. W Gears 5 znajdziemy także dodatkowe możliwości. W trybie Bootcamp możemy ćwiczyć swoje umiejętności, a w Tour Of Duty znajdziemy szereg wyzwań, za których ukończenie przewidziane są nagrody jak skórki do broni.

Jak zdobyć dostęp do testów?

Istnieją dwa proste sposoby na trafienie do grona testerów. W pierwszy przypadku wystarczy posiadać zamówienie przedpremierowe przypisane do swojego konta, zaś drugi to posiadanie przepustki Xbox Game Pass lub Xbox Game Pass Ultimate. Sieciowe potyczki w Tech Test będą dostępne na Xbox One oraz na PC z Windows 10. Aby nie czekać na pobieranie plików w trakcie dostępu, twórcy już od 15 lipca udostępnią pliki gry, które wcześniej znajdą się na naszym dysku. Kto zechce przeprowadzić testy na komputerze stacjonarnym, warto zapoznać się z poniższą tabelą, przedstawiającą minimalne wymagania sprzętowe dla Gears 5:

Grę na własność zamówicie w sklepie Xbox w cenie od 259,00 złotych.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć:

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl