Aplikacja Showmax dostępna od dziś na konsoli Xbox One

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Nowe miejsce do oglądania filmów i seriali. Showmax wita na Xbox One!

Microsoft stawia na rozwój pod kątem dostępnych treści wideo i tym samym uruchomia od dziś kolejną aplikację obok Netflixa. Showmax znalazł się w sklepie Xbox i pozwala z poziomu konsoli na strumieniowanie międzynarodowych seriali i filmów. Nowi użytkownicy wspomnianej usługi mogą skorzystać z darmowego okresu próbnego przez 14 dni.

Jeśli posiadacie już konto na Showmax, wystarczy pobrać aplikację na Xbox One i zalogować się do swojego konta. Nowi członkowie muszą wcześniej zarejestrować się na stronie www.showmax.com, po czym mogą przez dwa tygodnie testować co oferuje usługa. W każdej chwili możecie z niego zrezygnować, zaś po zakończeniu darmowego okresu, subskrypcja kosztuje 19,90 zł miesięcznie. Abonament w Showmax umożliwia oglądanie jednocześnie na dwóch zarejestrowanych urządzeniach, przy czym zarejestrować można aż do pięciu urządzeń.

Wszelkie materiały posiadają dubbing lub napisy i nie brakuje tu produkcji polskich twórców, np. Czerwony Punk Patryka Vegi czy Ksiądz Wojciecha Smarzowskiego. Materiały wyświetlane są w rozdzielczość 1080p (Full HD).

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: