Shadow Of The Tomb Raider potwierdza się przez grafiki koncepcyjne i logo

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Jakie nowości ukazują nowe materiały? Grę zobaczymy prawdopodobnie w 2018 roku.

O kolejnym Tomb Raiderze nie słyszeliśmy nic przez dłuższy czas. Square Enix twardo chroni swój projekt, pomimo wpadki pod koniec minionego roku. Wówczas pewien gracz widział tytuł nowej odsłony na laptopie pracownika, wtajemniczonego w tworzenie gry. O ile można było uznać to za plotki, to teraz nowe materiały jak logo i grafiki koncepcyjne znalazły się na stronie Take Two. Firma współpracowała ze Square Enix, dlatego mogła mieć dostęp do poniższych zdjęć.

Przedstawiają one zarysy historii młodej wojowniczki i pierwsze propozycje logo. Co do samej opowieści, to w tle zobaczyć możemy piramidy, asortyment jakim się posługuje, tj. maczeta, miecz czy oczywiście łuk. Na jednej z ilustracji widać również przedmiot przypominający granat dymny lub trujący. Zwiedzanie egipskich grobowców może być bardzo ciekawe, a przygód na pewno nie zabraknie.

Square Enix nie wystąpiło z Tomb Raiderem na tegorocznych targach E3, jednak firma powiadomiła, że jeszcze w tym roku dowiemy się o nowej produkcji. Prawdopodobnie grę otrzymać mamy początkiem 2018, w okresie premiery nowego filmu Tomb Raider, w którym zagra Alicia Vikander.

 

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: