[AKTUALIZACJA] Serial Halo zniknie niebawem z SkyShowtime

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Jeszcze nie tak dawno informowaliśmy o wejściu usługi do Polski. Ta w swoim katalogu oferuje serial w uniwersum kultowej gry Halo. Serial jednak ma zniknąć z platformy w maju.

Dosyć zaskakująca wiadomość pojawiła się na platformie streamingowi SkyShowtime. Otóż przy serialu Halo widnieje informacja o dniach, które pozostały by obejrzeć produkcję. Dokładny powód tej decyzji nie jest znany. Nie wiadomo tez czy serial kiedykolwiek powróci.

Halo SkyShowTime 19 maja

Jeżeli więc nie zdążyliście jeszcze obejrzeć tej dziewięcioodcinkowej produkcji, to macie na to czas jedynie do 19 maja tego roku. Według serwisu IMDB ocena serialu to 7.1/10.

Platforma oferuje 7-dniowy okres próbny, a następnie naliczaną subskrypcję w cenie 24,99 złotych miesięcznie.

AKTUALIZACJA:

Uspokojamy, serial pozostaje na platformie! Blog technologiczny Spidersweb.pl, powołując się na słowa przedstawicielki SkyShowtime napisał:

„To błąd techniczny, który, mam nadzieję, szybko zostanie naprawiony. Serial nie znika z serwisu! Jedyne co mogę powiedzieć, to przepraszamy za tę usterkę i wprowadzanie użytkowników w błąd.”

Autor wpisu:

Picture of Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: