Serial Cleaner – gra polskiego studia z datą premiery na Xbox One

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Zręcznościowa produkcja studia iFun4All już w lipcu. Zobacz gadżetowską edycję gry.

Serial Cleaner to bardzo ciekawa gra akcji , przy czym łączy elementy zręcznościówki i skradanki. Fabuła inspirowana jest klasykami kina gangsterskiego i serialami kryminalnymi, a czasami przyjdzie spotkać nam prawdziwe miejsca zbrodni, jakie twórcy odnaleźli studiując archiwa amerykańskiej prasy. My wcielimy się zaś w zawodowego czyściciela miejsc zbrodni. Naszym zadaniem będzie sprzątnięcie ciał, śladów krwi i wszelkich innych dowodów morderstw. Wszystko po to, aby prawda nie wyszła na jaw, więc przyjdzie nam korzystać z licznych kryjówek, aby uniknąć wykrycia przez stróżów prawa.

 

Deweleporzy wykorzystali tu system Real-Word Data, dzięki czemu w grze pojawi się ta sama pora dnia, która aktualnie będzie u nas podczas ogrywania tytułu. Niektóre wyzwania będą możliwe do przejścia o określonej porze, np. tylko w nocy lub tylko w dzień. Co ciekawe, również godzina ma mieć tu znaczenie. O późnej, nocnej porze będziemy dla przykładu ciężej uchwytni dla policjantów, zaś będziemy generować więcej hałasu.

Wydawnictwo Techland poinformowało wczoraj o dacie premiery Serial Cleaner, która przypada na 14 lipca. Przygotowana została specjalna pudełkowa edycja dla graczy Windows PC, która zawiera:

  • pocztówek z miejsc zbrodni, sprzątanych przez bohatera
  • zestawu naklejek
  • plakatu
  • wizytówki cleanera
  • zawieszki na drzwi, pozwalającej ci na bezstresowe sprzątanie pokoju
  • dodatków cyfrowych: ścieżka dźwiękowa, fan kit
Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: