Seria Shift w Xbox Design Lab

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Kontrolery z serii Shift są z nami od dwóch lat. Jakie wersje pojawiły się do tej pory i które z nich znajdziemy w Xbox Design Lab?

W 2021 na rynek trafił pierwszy kontroler z serii Shift. Nie był to tylko „kolejny” pomalowany kontroler. Charakteryzował się pięknym mieniącym kolorem, którego do tej pory nie znaliśmy.

Pierwszy, który pojawił się na rynku to Aqua Shift. Charakteryzuje się niebieskim połyskującym malowaniem, jak i niebieską gumowaną częścią uchwytu. Niedługo potem wprowadzono kolejne kontrolery z serii, Lunar i Stellar Shift. Lunar mieni się odcieniami złota i srebra a także posiada szaro-czarne gumowane uchwyty ozdobione zawijasami. Natomiast Stellar Shift to odcienie niebieskiego i fioletowego koloru. Oczywiście posiada gumowane ozdobione uchwyty.

Nowy kontroler, Cosmic Shift, posiada biało-różowy połysk, który jest zwieńczeniem serii. Każdy kontroler z serii Shift to historia powiązana z przechodzeniem z jednego do drugiego wymiaru. Niebieski Aqua Shift symbolizuje morze i jego przypływy. Srebrno-złoty Lunar Shift to urzekająca aura księżyca. Stellar Shift przenosi nas w głąb kosmosu, naśladując tajemnicze motywy galaktyki. Punktem końcowym jest najnowszy Cosmic Shift, który subtelnie przypomina mgławicę wypełnioną gwiazdami. Każda wspomniana obudowa, pad kierunkowy, czy inne elementy, które możemy spersonalizować według własnej wyobraźni dostępne są na xboxdesignlab.xbox.com

Ponadto, w Xbox Design Lab pojawiły się kontrolery zainspirowane Forzą Motorsport, Lies of P, Cyberpunk 2077 jak i Party Animals .

Czy planujecie stworzyć swój własny, nieziemski kontroler? A może wolicie gotowe rozwiązanie? Pochwalcie się swoimi projektami!

 

Źródło: news.xbox.com

Autor wpisu:

Picture of Katarzyna Pruska

Katarzyna Pruska

Przygodę z grami zaczęłam od Commodore 64 – dzięki starszemu rodzeństwu. Fanka dużych produkcji w 4K ale także indyków. Z „Zielonymi” od 2013r. GT: John McC1ain007

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: