Sensible World of Soccer, GRID Autosport i Fable Heroes od dziś we wstecznej kompatybilności

Podziel się z innymi!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on reddit
Reddit
Share on whatsapp
WhatsApp

Powitajmy nowe produkcje w programie Backward Compatibility. Od dziś każda z nich jest grywalna na konsoli Xbox One.

Major Nelson poinformował przed chwilą o kolejnych tytułach, które zagościły w bibliotece gier wstecznie kompatybilnych, a to znaczy, że są grywalne na konsoli Xbox One. Wcześniej mogliśmy dowiedzieć się, że jedna z nich pochodzi ze studia Codemasters. Choć wydawać się mogło, że chodzi o pierwszą produkcję z tytułem GRID, to jednak jet to GRID Autosport. Wydana w 2014 roku produkcja na Xbox 360 nadrobiła wszelkie zaległości, których brakowało w GRID 1 i 2.

Kolejna propozycja to Fable Heroes to spin-off słynnego tytułu na Xbox One i skierowana jest dla młodszych graczy. Walcząc jako jedni z bohaterów Fable musimy pokonać wszystkie stwory także w trybie kooperacji. Ten pomieści nawet czterech graczy lokalnie oraz przez sieć. W poprzednim życiu Fable Heroes obsługiwał również kontroler Kinect.

Ostatnią nowością w Backward Compatibility jest Sensible World of Soccer i zapewne jest to jedna z najmniej znanych produkcji na konsolę Xbox. Piłkarska potyczki, które pierwszą premierę miały w 1995 roku, nie powalają w dzisiejszych czasach. Pikselowe, ale dynamiczne postacie widziane z góry i niezbyt skomplikowana mechanika podań i strzelania w światło bramki, to w skrócie jest Sensible World of Soccer.

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć:

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl