Season Pass do Sniper Ghost Warrior 3 dostępny za darmo

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Zdobądź bezpłatny dostęp do wszystkich DLC.

Od dziś na półkach sklepowych oraz cyfrowych możemy znaleźć Sniper Ghost Warrior 3 od polskiego studia CI Games. Tytuł zapowiada się bardzo dobrze, również nakręcany jest przez ostatni odcinek XY od Xbox Polska. Jeśli wpłynęło to na Wasz zakup lub jesteście mocno zainteresowani nowym snajperem, to kupując podstawową wersję możecie nabyć Season Pass za darmo.
Aktualnie w sklepie Xbox nie znajduje się inna wersja gry niż Sniper Ghost Warrior 3 Season Pass Edition, ale kupując fizyczną kopię czy używkę, to SP pobierzemy bez opłat z Xbox Store. Nawet jeśli zdecydujecie się w innym terminie nabyć dzisiejszą premierę (np. kiedy już tytuł stanieje lub otrzyma łatki poprawiające rozgrywkę) wszystkie rozszerzenia otrzymamy bez żadnych opłat.

Co ciekawe, przepustka do DLC miała być darmowa z pre-orderami, a dziś w dniu premiery dostępna jest dla wszystkich. Chwyt?

Kto z Was już wcielił się w Jonathana Northa – głównego bohatera Sniper Ghost Warrior 3?
Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: