Sea of Thieves ujawnia zwiastun z datą premiery

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Spodobały wam się pirackie eskapady w po szerokich wodach? Teraz wystarczy poczekać do marca przyszłego roku.

Sea of Thieves to pełna humoru gra stawiająca na kooperację online z grupą znajomych i przyjaciół, a została zapowiedziana już w 2015 roku podczas targów E3 w Los Angeles. Po długich oczekiwaniach możemy dowiedzieć się kiedy ujrzymy ekskluzywny tytuł na platformę Xbox, choć wcześniej dostępne były sesje alpha dla zarejestrowanych insiderów.

Zapewne wielu z was pamięta grafikę przedstawiającą harmonogram premier na 2018 rok, która miała wycieknąć z firmy Microsoft. Na niej zauważymy, że Sea of Thieves zaplanowane jest na 16 marca i choć data nie jest trafiona, to bardzo nie różni się od tej właściwej.

Nowy zwiastun ponownie prezentuje wielkie wyprawy w nieznane, walkę z innymi korsarzami, poszukiwanie skarbów oraz datę premiery. Ta została ustalona na 20 marca 2018 i można składać już zamówienia przedpremierowe. Kopia na platformę Xbox wyceniona została na 249,99 złotych i zadziała w programie Xbox Play Anywhere, czyli jednocześnie pobierzemy grę na komputery z systemem Windows 10.

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: